Rusya Parsiyel Kargo

Rusya Parsiyel Kargo Rupex Express ile Rusya kargo bölgeye göndermek istediğiniz kargolarınızı güvenli bir şekilde alıcısına ulaştıran hizmetleriyle sizlere yardımcı olur. Gönderilerinizi buradaki acentelerimiz sayesinde istediğiniz zamanda ve koşulda yerine ulaştırırız. Sahip olduğunuz uçak filomuzla hızlı ve güvenli hava kargo hizmeti veriyoruz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimiz ihtiyacı oldukları zaman personelimizle iletişime geçerek gereken bilgileri alabilirler. Gönderilerinizin türüne, ağırlığına, hacmine ve özelliklerine göre en uygun koşullarda taşıma hizmeti veririz.Rusya Kargo gönderilerinizi varış yerine hızlı ve sigortalı şekilde güvenle ulaştırır. Sizin adınıza tüm gümrük ve taşıma işlemlerini tamamlar, gönderinizi yerine planlanan zamanda ulaştırırız. Rusya Hava kargo yoluyla göndermek istediğiniz her türlü gönderinizi yerine teslim ederiz.

Rupex Express ürününüzü sizin adınıza deponuzdan ya da üreticinin deposundan alıp ihracatı, nakliyesi, Türkiye ihracatı ve Rusya’daki ithalatı ve alıcı adresine teslimi ile mal bedelinin tahsilatı operasyonlarının tümünü kapsamaktadır. Ayrıca, Rusya Federasyonu’na yapacağınız ihracat işlerinizde gümrükleme hizmetlerinde size yardımcı olmanın yanında, nakliye organizasyonu ve depolama işlerinizi de Rupex Express olarak organize etmekteyiz.

Rusya Parsiyel Kargo Taşıma Parsiyel yüklemelerde kilogram sınırlama bulunmaması gönderileriniz de özgür ve daha kolay planlar oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Depomuza gelen parsiyel yüklemeler gümrük işlemleri bittikten sonraki Turkey İstanbul Ukrayna üzeri Moskova’daki depomuza ulaşmaktadır. Parsiyel yüklemelerdeki aşamalar şu şekilde gerçekleşmektedir.Ürün ile ilgili içerik, kilogram, metreküp vb. özellikler tarafımıza iletildikten sonra en doğru fiyat hesaplaması yapılarak size bilgi verilmektedir. Yapılacak işlemin fiyatını onayladıktan Rupex Kuryeleri ürünü teslim almak için müşterinin bulundugu adrese giderek konşımento doldurarak ürünü müşteriden teslim alır. sonra ürünler depomuza gelir. Ekibimiz tarafından kontrol edilen ürünler doğruluğu onaylanarak ilgili parsiyel araca yüklenir.Müşterimizin gümrük işlemlerini yapan görevlisinden aldığımız evraklar, Gümrük sahasındaki partner firmamız tarafından kontrol edildikten sonra tüm işlemleri bitirilerek Rusya’ya sevkiyat işlemi başlatılmaktadır. Rupex Express 1 hafta gibi sürede rusya moskova’da depomuza ulaşır alıcı ile görüşür.acık adresi alınır.ve alıcı adresine başka araçlarımızla adresine götürü ve imza karşılıgı olarak teslimatı yapar en kısa zamanda turkey merkezi ofısımıze bilgi gönderilir.turkey ofisi gönderici kişiye ürün teslim alan kişinin bilgilerini bildirir.

 5          Rusya Parsiyel Kargo

Rusya Parsiyel Kargo Beyaz eşya ,Kimyasalmadde ,Medikal-ilaç ,Ağırsanayi ,Otomotiv ,Gıdaürünleri,Mobilya ,Yapı-inşaat ürünleri,Mobilya,Makine ,Demir ,Makine Aksamı,Gıda Gibi Ürünleri Rusyada Alıcısına Ulaştırmaktadır.

Ofislerimiz,Rusya,Moskova,SaintPetersburg,Novosibirsk,NijniyNovgorod,Yekaterinburg,Rostov,Volgograd,Perm,Krasnodar,Voronej, Ulyanovsk,Tümen ve Rusya Tüm Bölgelerine hızlı Tesimat Yapmakatayız,
Rusya Parsiyel Kargo Taşıma Her Türlü Yüklemenizi Hava Kargo Hizmetleri, Parsiyel Kargo, Fuar Kargo Ürünleri,

Rusya Parsiyel Kargo Her Türlü Yüklemenizi Hava Kargo Hizmetleri, Parsiyel Kargo, Fuar Kargo Ürünleri,
Rusya Parsiyel Kargo Gümrükleme Dahil Kapı Teslim Hizmeti Veriyoruz .Kargoları Rusya’da Alıcısına Ulaştırıyor.
Rusya Parsiyel Kargo Turkiye Adresten Rusya Bölgesine Adrese Kargo Hizmeti,
İnternet üzerinden kurye çağırma veya Müşteri hizmetlerinden Kurye Adresinize İstiye bilirsiniz.
Kargo Kğ Sınırsız Olup 1-kğ dan 2000 kğ kadar Kargo veya Parsiyel Yüklerinizi her şey dahil kapı teslimi yapabiliriz.
Rusya Parsiyel Kargo Rusya’nın Tüm Şehirlerine Teslimatlarımız hızlı bir şekilde Yapılmaktadır.
Rusya Parsiyel Kargo Hava Kargo ve Karayolu Taşımacılığı,Parsiyel Kargo, Fuar Kargo Taşımacılığı,
Bu hizmetten yararlanmak için kurumsal kargo şirketlerinin internet sitesini ziyaret etmek yeterli olmaktadır.
Rusya Parsiyel Kargo Ayrıca bu hizmetten yararlanmak için kargo şirketinin anlaşmalı müşterisi olmaya da gerek yoktur.
Rusya Parsiyel Kargo Bireysel ya da kurumsal olarak bu hizmetten kolaylıkla yararlanılabilmektedir.
Rusya Parsiyel Kargo 09:00 ile 18:00 saatler arasında yapılan kargo bildirimleri için kurye aynı gün içinde adresten teslim alıyor.
Güvenli ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmalardan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır.
Sektörün amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman içinde, en az maliyetle ve güveli bir şekilde gerçekleştirmektir.
Rusya Parsiyel Kargo Taşıma Lojistik sektörü içinde bulunan kargo hizmeti, profesyonelce yönetilmelidir.
Bu süreç profesyonelce yürütüldüğünde ürünler arzu edilen zamanda ve mekânda en uygun bulunması mümkün olmaktadır.
Havayolu veya Karayolu Taşımacılığı Yapabilmeniz için Müşteri Temsilcilerimize Ulaşabilirsiniz
Rusya Parsiyel Kargo Taşıma Profesyonel ekibimizle tüm kargo sürecinde sizlere kaliteli hizmet anlayışıyla servisler sunmaktayız
Kargo Ürünlerinin Ambalaj ve Paketleme,Kırılacak Ürünlere Sandık Yapılmasını Rupex Firması Tarafından Yapılmaktadır.