Fuar Taşımacılığı

Kargo Taşımacılığı

Rupex Fuar Taşımacılığı Dünya’da düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların,ilgili Fuarda sergileyecekleri malzemenin Turkiye’deki adresinden alınıp,Rupex Express Kargo Tarafından gerekli gümrük işlemleri yapılarak Dünya’daki Fuar alanına nakliyesi ve katılımcı firmanın standına bırakılması.

Rupex Express Kargo Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız Fuar, Kongre, Seminer, Tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece “satış odaklı” kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, Rupex Fuar Express Kargo kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Rupex Fuar Express Kargo Taşımacılığı, bilindiği üzere Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem de birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. Fuar lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmış Rupex Fuar Express Kargo ,Dünya genelinde fuar organizasyonları nızda; Gümrükleme (Türkiye ve Diğer Ülkeler), hizmetleri fuar alanında indirme, Depolama yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri sunmaktayız.

Yurt dışı fuar organizasyonlarınızda;

• En uygun taşıma moduyla nakliyenin sağlanması (Karayolu Kargo ve Hava Kargo)

• Gümrükleme (Türkiye ve yurt dışı), Ata karne hizmetleri

• Fuar alanında indirme, yükleme ve standımza teslimat hizmetleri

• Boşlarınızın depolanma ve taşıma hizmetleri,

• Fuar Organizasyonu Teşvik İadesi için gerekli belgelerin verilmesi

• Paketleme, ve depolama (Türkiye ve yurt dışı)

• Diğer lojistik hizmetler

• Fuar alanında danışmanlık hizmeti

süreçlerinin tümünü kapsayan Entegre Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Yurtdışı fuar taşımacılığı, düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların, ilgili fuarda sergileyecekleri malzemenin kendilerinden alınıp, gerekli gümrük işlemlerinin yapılarak fuarın yapılacağı ülkeye nakliyesi ve katılımcı firmanın standına konulması, fuarın sona ermesiyle de aynı malzemenin Türkiye’ye geri getirilip firmaya teslimini kapsamaktadır. Yurtdışı fuar taşımasında Rupex, ayrıntılı bir planlama, titiz bir operasyon çalışması, dikkatli bir zamanlama gerektiren, lojistik hizmet sağlayıcı, katılımcı firmalar arasında her aşamadaki koordinasyona büyük önem vermektedir.