Malzeme Siparişi

Malzeme siparişi, İster belge ister mal olsun, Rupex Express ile herhangi birşey yollayacaksanız, gönderinizin teslim edildiği ve teslim alındığı andaki durumları arasında en ufak bir fark olmaması gerekmektedir.

Bu nedenle, gönderilerinizin Rupex Yurtdışı Express Kargo tarafından teslim alınmadan önce mutlaka uygun şekilde paketlenmiş olması çok önemlidir. Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz lütfen Kargo Paketleme Önerileri için yardım bölümüne göz atın.

malzeme siparişi
Malzeme Siparişi

Malzeme siparişi hizmetimizi kullanrak, gönderinizin gerekli şekilde paketlenmesini sağlamakla, yalnızca -herhangi bir aksilik olduğu takdirde- sigorta poliçesinde belirtilen haklarınızı korumakla kalmaz,ayrıca gönderinizin herhangi bir nedenle zarar görmesini de engellersiniz. Rupex Yurtdışı Express Kargo ile  yurtdışı gönderilerinizi en kolay şekilde hazırlamanızı ve paketlemenizi sağlamak amacıyla tasarlanmış çok çeşitli ürünler sunulmaktadır.

Şubemize gitmeden malzeme siparişi mizmetimiz yanında  online kurye çagırma,  ülkelere göre şehir fiyatları ve genel fiyat listemizi görebilirsiniz.