Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Rupex Express Havayolu Taşımacılığı olarak bizim hava kargo çözümlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırılmıştır.

Günümüz ticaretinde firmalar maliyetlerini kısmak, mevcut satışlarını korumak ve arttırmak zorundadırlar. Firmaların acil ihtiyaçlarında hava kargo taşımaları anahtar rolündedir. Rupex Express Havayolu Taşımacılığı olarak bizim hava kargo çözümlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırılmıştır.Rupex Express’ in müşterilerine ölçü yada ağırlık gözetmeden sunduğu hava kargo çözümleri şunlardır. İhracatçıdan ithalatçıya (kapıdan kapıya) İhracatçıdan havalimanına (kapıdan havalimanına) Havalimanından ithalatçıya (havalimanından kapıya) Havalimanından – havalimanına Bunlar dışında gümrükleme işlemleriniz için sizi yönlendirebilir ve hizmet verebiliriz.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Rupex Express çalışanları sizin tüm ihtiyaçlarınızı kolaylaştıracak yaklaşımdadır. İşimize olan saygımızı, müşteri ve çözüm ortaklarımıza olan profesyonel yaklaşım ve çözümlerle yansıtmaktayız. Yaptığımız her yüklemenin müşterilerimizi, çalışma arkadaşlarımızı, çözüm ve iş ortaklarımızı nasıl etkilediğinin bilincindeyiz. Rupex Express çözümlerini ve yaklaşımını şirketimizin merkez, ofis ve her seviyedeki çalışanlarında bulabilirsiniz. Çalışanlarımızın tümü yaptıkları işe tüm istek ve heveslerini katmaktadırlar; işte bu yüzden Rupex Express ekibi sorunlarınızın çözümünde fark yaratır.

Uçak kargo hizmeti gönderileri olarak doküman, numune gönderileri ile birlikte ithalat ve ihracat amaçlı gönderiler de teslim edilmektedir. Rupex Express Kargo Havayolu Taşımacılığı olarak bu gönderilerin de güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini hedeflemektedir. Yurtdışı ticari gönderilerin teslimi gümrüğe yapılırken, kişisel gönderilerin teslimi adrese ya da şubeye yapılmaktadır. Paketler, kargo ve dosya gönderimi olarak iki farklı şekilde gruplandırılmaktadır. Standart dosya gönderimleri, içeriği doküman olan ve gramajı az olan paketlerdir. Gramaj olarak ağır olan gönderiler ise standart kargo olarak değerlendirilmektedir. Yurtdışına paket gönderilmesi de standart kargo sınıflandırılmasına dahil edilmektedir. Gönderilerin ücreti gönderirken yapılabileceği gibi ödemeli olarak yapılması da mümkündür. İkinci seçenek tercih edildiğinde ödeme alıcı tarafından yapılmaktadır. Gönderi sırasında şubeden alım, adresten alım, adrese teslim ya da telefonla ihbarlı teslim gibi e hizmetlerden de yararlanmak mümkündür. Bu yöntemler uygulandığında teslimat sürelerinin kısalması söz konusu olmaktadır. Ayrıca yurtdışı da olsa imzalanıp geri gelmesi gereken evrakın da kargo şirketi aracılığı ile gönderilmesi mümkündür. Kargo şirketleri aracılığı ile yurtdışına ilaç da gönderilebilmektedir. İlaç, serum ve aşıların yanı sıra tüm medikal malzemeler, Sağlık Bakanlığının onaylı evrakı ile teslim edilmektedir. Bu gönderilerin dışında numune ürünlerinin de gönderilmesi mümkündür. Ancak numune gönderilerinin giyilmesi imkansız bir şekle getirilmesinin şart olduğu bilinmelidir. Bunun için numunenin belli başlı yerlerinden makasla kesilmiş olması gereklidir. Çünkü numune gönderileri gümrüğü tabi değildir. Ayrıca tekstil ihracatı için de yurtdışı kargo şirketlerinden destek alınabilmektedir. Ürünlerin teslim edilmesi ve teslim alınması sırasında firmaların ilgililerinin bulunması gereklidir. Nedeni de bu tür gönderilerin gümrüğe tabi olmasıdır. Bu gönderilerin gümrük işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kargo firması gümrük yetkililerini bilgilendirmektedir. Bu sayede de ürünler hava alanına iner inmez kontrol aşaması kargo firmasının antreposunda yapılabilmektedir. Bunun için profesyonel hizmet veren kargo şirketleri ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Yurt dışına otomotiv yedek parçaları, makine ve makine parçaları gönderilebilmekte ya da yurt dışında getirtilebilmektedir. Bu gönderiler ayrıntılı bir şekilde belirtildiğinde çok ciddi zaman kazancı olmaktadır. Yurt dışına antika ve mobilyalar gibi ahşaplar da gönderilebilmektedir. Bu tür ürünler de yine profesyonel ekiplerle hizmet veren kargo şirketleri aracılığı ile yapıldığında teslimatta herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Türkiye’den gönderilen tüm ürünlerin Dünya’da belirtilen adrese güvenli bir şekilde havayolu taşımacılığı mümkündür.

Dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile uluslararası yüklerinizi tam zamanında istediğiniz noktaya Uçak Kargo ile teslim ederiz. Yükünüzü dilediğiniz adresten ve Türkiye’nin tüm şehirlerine kapıya teslim taşımacılık hizmeti veririz.

Hava Kargo ve karayolu kargo ile Türkiye den karşılıklı olarak düzenli elektronik malzeme taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı, kimyasal madde taşımacılığı, medikal-ilaç taşımacılığı, ağır sanayi taşımacılığı, otomotiv taşımacılığı,makina taşımacılığı, demir-çelik taşımacılığı, ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Rupex Uçak Kargo– Türkiye arası gerçekleştireceğiniz her türlü kapasitedeki havayolu kargo gönderilerinizde size en uygun fiyat, en iyi yer ve en iyi zamanlama avantajlarını garanti etmektedir. Ayrıca Dünyanın tüm şehirlerine Express Uçak Kargo ile bir günde teslim garantili kargo servisi miz sizi zaman kaybından kurtarıyoruz.

Hava kargo taşımalarınız için sadece bir telefon yeterlidir. Deneyimli genç dinamik kadromuz sunacağı çözümlerle, havayolu taşımacılığı sorunlarınıza çözüm yaratır. Rekabetçi fiyatlarımız maliyet hesaplamalarınız için ayrıca bir avantaj sağlar.