Karayolu Taşımacılığı

karayolu taşımacılığı

Rupex Express Karayolu taşımacılığı  sistemleri; teknoloji, şebekeler (ağlar), modüller (uluslar arası ve yerel kurallar ve düzenlemeler), enformasyon ve iletişim, lojistik ve hizmet anlayış ve uygulamalarından meydana gelmektedir. Bu sistemler transport operatörleri, iç ve dış müşteriler, ekonomik ve sosyal faktörler ile devletin ortaya koyduğu yasal çerçeve ile sürekli etkileşim halindedir. Bir başka deyişle taşımacılık sektöründe arz ve talebin etkileşiminde destek hizmetler, taşımaya olan talep, güzergah veya alternatif yollar, terminaller, gümrükler, sınırlar, ara geçiş noktaları, araçlar, işletmelerin sayısı, kurallar ve düzenlemeler etkin rol oynamaktadır. Buna göre taşıma sistemleri özellikle teknoloji, iletişim, ekonomi gibi dışsal faktörlerden yoğun olarak etkilenmektedir.

Rupex karayolu taşımacılığı ülke sınırları içersinde ve uluslar arası da gerçekleştirmektedir. Uluslar arası kargo, eşya taşımacılığı ülke dışında ülkeye dışalım ürünlerinin nakli şeklinde, ülkenin dışsatım ürünlerinin yurt dışına sevki şeklinde veya bir ülkeden bir başka ülkeye transit taşımacılık şeklinde yapılır.
Karayolu Taşımacılığı sınırsız hizmet anlayışı ile uluslararası taşımacılığılık hizmeti veren Rupex Express Kargo oluşturduğu taşıma modelleri ve modern filolar ile Dünya’nın her noktasına parsiyel ve komple ihracat taşımacılığı hizmeti sunmaktadır

Dünya nın her bölgesine Türkiye’den her türlü yükünüzün taşınması, tekstil taşımacılığı, kuru gıda taşımacılığı, ağır taşımacılık, kapıdan kapıya teslim,hızlı, güvenli, ekonomik servis anlayışı ile müşterilerimizin hizmetine vermekteyiz. Uluslararası karayolu taşımacılığı gereksinimleriniz için Rupex Express Kargo , yükünüze özel araç temininden, her aşamada online bilgilendirmeye; özel istekleriniz için callcenter hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Rupex, karayolu taşımacılığı ve yurtdışı karayolu kargo hizmetlerimiz dılında fuar taşımacılığı, hava ve uçak kargo, yurtdışı paket gönderimi, yurtdışı expres paket servesi, yurtdışı express kargo, yurtdışı parsiyel taşımacılığı, yurtdışı kapıdan kapıya teslim hizmeti, bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.