Gümrük Depolama Hizmetleri

Gümrük Depolama Hizmetleri

Geniş Depolama Yelpazesi ve Stratejik olarak yurtiçinde ve yurtdışında uygun konumları, gümrük konusunda derin bilgi ve deneyimi, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman kadrosuyla  Rupex yurtiçi ve yurtdışı  kargo hizmetinde müşterilerine Gümrük Depolama Hizmetleri nde  daima kaliteyi ön planda tutmuştur.

Yurtdışı Depolama Hizmeti

Rupex depolama ve dağıtım hizmetleri düzenli olarak denetlenmektedir ve çağdaş iş modellerini karşıladığından emin olmak için analiz ve her türlü yükseltmeleri hizmetlerimiz müşterilerimizin verimli lojistik gereksinimlerini karşılamak yardımcı olmaya devam sağlamak için yapılır edilir. Rupex lojistik ekibi, bu iş deneyimi yıl var ve uzun vadeli ve mutlak profesyonelliği ile büyük ölçekli atamaları işleyebilir, ve herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetleri, süreç boyunca döngü içinde kalmak müşterilerine yardımcı olur. Lojistik, depolama ve dağıtım hizmetleri gereksinimleri için bugün uzmanlarla ve bize işinizde olumlu bir fark yaratmak için izin verir.

Ayrıca, Rupex yurtiçi ve yurtdışı kargo, tedarik zinciri yönetimi uzmanları entegre bir şekilde iş ile uyum sağlamak için özellikle bir lojistik süreç tasarımı olacaktır. Rupek depolama hizmetleri, stok kontrolü ve yönetimi, yük binası, bahçe yönetimi, statik ve dinamik ikmal, paketleme, sipariş işleme, satıcı performans, çapraz yerleştirme, tedarik zinciri yönetimi, lojistik entegrasyonu, bar kodlama, kalite içeren geniş bir hizmet yelpazesi içerir kontrol, etiketleme, yani taşıyıcı performansı ve.

Gümrük Hizmeti
Rupex, gümrük konusunda derin bilgi ve deneyime sahip, taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman bir şirkettir. Çeşitli gümrük hizmet ihtiyaçları için geniş bir yelpazede sunduğumuz Gümrük Hizmetleri, gümrük çekim işlemlerinin sorunsuz ve etkin bir şekilde gerçekleşmesine destek verir. Ayrıca, gümrük konusundaki uzmanlığımız müşterilerimizin kendi ana işlerine odaklanmalarını ve gönderileri dünyanın dört bir yanına ulaşırken rahat etmelerini sağlar!

Gümrükleme Hizmetlerimiz:

• Müşterilerin yasal yükümlülükler hakkında bilgilendirilmesi

• Gümrük mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde müşavirlik hizmeti vermenin yanı sıra aydınlatıcı öneriler sunulması

• İthalatta ve ihracatta en hızlı şekilde işlemlerin sonuçlandırılması, maliyet avantajı

• Serbest bölgelerde yapılan ithalat, ihracat ve transit işlemlerinin profesyonelce sunulması

• Dahilde işleme, hariçte işleme, geçici çıkış, geçici kabul, yabancı sermayeli şirket kuruluşları, ithal lisansları, kontrol belgeleri, yatırım teşvik belgeli ithalat ve ihracat işlemlerinin sonuçlandırılması

• Firmalara sonradan kontrole tabi ithalatçı ve basitleştirilmiş Usul İzin Belgesi statülerinin kazandırılması

• Dış ticaret ve gümrük fizibilite raporları sunumu

• Karşılıklı güvene dayalı çalışma anlayışı

Rupex, çözüm ortağı kanallarıyla, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri ile çalışarak, Elementer Sigortalar, Sağlık, Hayat, BES ve Kredi Sigortaları konularında hizmet vermektedir.

Rupex gümrük depolama hizmetleri dışında yurtdışı parsiyel taşıma, yurtdışı kapıdan kapıya kargo , yurtdışı acil kargo, karayolu taşımacılığı ve yurtdışı kargo, fuar taşımacılığı, hava ve uçak kargo, yurtdışı paket gönderimi, yurtdışı expres paket servesi, yurtdışı express kargo ve bir günde teslim kargo hizmeti sunmaktadır.