Rupex Express

Rupex Moskova Fuar Kargo

Rupex Express, uluslararası express kurye ve hava kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Türk menşeli bir firmadır.
RUPEX Express, Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Türkî Cumhuriyetler, Rusya, Amerika ve Afrika Kıtasında seçkin acente ve hizmet ortakları ile Hızlı, Ekonomik ve Güvenli bir ulaşım ağına sahiptir.

Uluslararası Ekspres Gönderilerinizde En Doğru Seçim!

– Etkili ve hızlı gümrük işlemleri
– Rusya, Kazakistan, Ukranya, Türkmenistan, Kırgızistan, Tataristan ve Özbekistan’a Ertesi Gün teslimat
– Müşteri Destek merkezlerimizi ücretsiz arama imkanı
– Gelişmiş gerçek zamanlı gönderi Takibi ve İmzalı Teslimat Kanıtı
– Gönderdiğiniz ve aldığınız her Gönderi için teslimat kanıtı
– Ücretsiz ambalaj malzemeleri
– Uzman ekip

Çözüm Odaklı Yaklaşım

RUPEX Express çalışanları uluslararası arenada hizmet verdiği müşterileri için hizmet ortakları ile tam bir işbirliği içinde uluslararası kurye ve hava kargo taşımacılığı alanlarında size özel çözümler üretmektedir. 2000 ‘den Bu Yana Taşımacılık Rusya Parsiyel Taşıma, Rusya Konteynır, Rusya Kargo, Rusya Nakliye, Rusya Parsiyel Taşımacılık, Ukrayna İhracat Ukrayna Kargo, Ukrayna Taşımacılık, Ukrayna Parsiyel Ukrayna Konteynır, Türkiye-Rusya Evden Eve, İstanbul- Rusya Nakliye, İstanbul- Rusya Kargo, İstanbul-Rusya Taşımacılık, Rusya İhracat , Rusya Kargo ,Ukrayna İhracat Rupex Express Olarak Amacımız Kişiye Özel Çözümler Sunmaktır. Rupex Express Uluslararası Taşımacılık ve Her Şey Dahil Kapı Teslim Gümrükleme Konularında Sizlere Profesyonel Çözümler Sunar

Rupex Express Moskova Merkezli Olan Firmamız Dünyanın Birçok Ülkesinde Hizmet Vermektedir. Rusya İhracat Yapacak Firmalara Hizmet Vermekteyiz. Ukrayna İhracat Ve Moscow’a İhracat Firmaları Arasında En Kusursuz Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz.Uluslararası Kargo , Taşımacılık , Nakliye , Parsiyel Taşıma ve Konteynır Taşıma Yapıyoruz. Rusya İhracat KonusundaTecrübeli Ekibimiz İle Size Kusursuz Hizmet Vermek İçin Çalışıyoruz. Rusya İle Yapılacak İhracatta Size Ve İşinize Büyük Kolaylık Sağlıyoruz. Ürünlerinizin Rusya’ya Göndermek İstiyorsanız Bu Konuda Size Hizmet Vermek İsteriz. Rusya Kargo Hizmetimiz İle Eşyalarınız veya Ürünleriniz Sorunsuzca İstediğiniz Yere Ulaştırılacaktır. Eğer Rusya Kargo Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Bize Ulaşmanız Gerekmektedir.Nakliyelerinizde Sorunsuz Hizmet Anlayışımız Sayesinde Hiçbir Problemle Karşılaşmayacaksınız. Firmamız Rusya Nakliye Firmaları Arasında En İyi Hizmeti Size Taahhüt Eder. Rusya Taşımacılık Konusunda İtibar Sahibi Firmamız Size En Profesyonel Çözümler Sunmaktadır.